Pytania?
Przypomnij hasło
Pożyczki SMS – jak to się odbywa?

Szybkie pożyczki przez internet to nowy rodzaj kredytowania, pomyślany tak, żeby gotówka trafiła na Twoje konto bankowe w ciągu kilku minut. Jeśli potrzebujesz krótkoterminowego kredytu, zarejestruj się na stronie LendOn.pl, wybierz kwotę i planowany termin zwrotu pożyczki, i otrzymaj na swoje konto bankowe do 3000 PLN!

Bank w telefonie komórkowym

Istnieje pilna potrzeba pieniędzy, ale nie ma czasu, aby załatwić pożyczkę w banku? Telefon masz na pewno zawsze przy sobie! Na LendOn.pl po kredyt możesz ubiegać się na trzy różne sposoby. Jednym z nich jest kredyt SMS. Bardziej szczegółowo o tej opcji, czytaj w rozdziale „Jak pożyczać”. Aby skorzystać z pożyczki przez SMS musisz się najpierw zarejestrować na naszej stronie internetowej.

Jeśli nie chcesz pisać SMS, możesz ubiegać się o pożyczkę, dzwoniąc do doradcy klienta LendOn na numer 22-100-6-444

Ile będzie kosztować pożyczka SMS od LendOn.pl?

Zespół LendOn.pl zadbał, aby wyjaśnić istotę kredytu SMS. Pozornie wysokie roczne oprocentowanie często nie wydaje się atrakcyjne – zwłaszcza w czasach oszczędności. We współpracy z lendON.pl w pełni kontrolujesz swoje decyzje. Nasza strona internetowa została stworzona w taki sposób, by udzielić zrozumiałej i wyczerpującej informacji na temat stóp procentowych oraz charakteru krótkoterminowej pożyczki.

Najszersze możliwości wyboru krótkoterminowej pożyczki

Jeśli korzystasz z LendOn.pl, dla otrzymania pożyczki nie jest wymagany dokument osobisty ani zaświadczenie o dochodach lub poręczyciel. Ponadto możesz wybrać wielkość szybkiego kredytu. W ten sposób Twój rachunek będzie niższy niż w sytuacji, gdybyś skorzystał z usług innych krótkoterminowych kredytodawców lub banku.

Wybierz kwotę pożyczki

Na ile dni pożyczasz?

Pożyczka:  zł - Koszt:  zł - Cena promocyjna:  zł -
Do spłaty do dnia
zł -
Oszczędzasz
zł -
Dostępne przedłużenia
10 dni
20 dni
30 dni

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!
Skontaktuj się z nami 
Infolinia
22-100-6-444
fax

22-100-6-930

Od pn do pt: 08:00-21:00
w sob i nd: 09:00-18:00